PHOTOS

VIDEOS

CAPABILITIES

scenariusz & rezyseria

Pomysł na dobrą historię. Bez tego nie zaczniemy, dlatego łączymy potencjały i kreatywność doświadczonych autorów. Wspólnie tworzymy oryginalne scenariusze szyte na miarę. Czy jest to reklama telewizyjna, wideoklip czy kampania społeczna, znajdziemy sposób, by przykuć uwagę odbiorcy.

fotografia

Każda fotografia ma swoją duszę i własną opowieść. Najdrobniejszy detal wpływa na czytelność przekazu. Dlatego każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, nowa droga do osiągnięcia celu i nowy sposób prezentowania ludzi, marek i spraw.

film

Dobry film wymaga perfekcji na każdym etapie tworzenia. Dbamy o jakość projektów w czasie nagrywania, edycji i post-produkcji. Wiedzę i kunszt łączymy z technologią, nieustannie szukamy innowacji i nowatorskich technik, które najlepiej wydobędą potencjał danego projektu. Wyprzedzamy trendy, żeby podglądać przyszłość.

THE TEAM

VEV Productions to alternatywa dla spranych koncepcji i nudnej codzienności. W projekty wizualne wpisujemy pierwiastki sztuki, teatru i designu, tworząc nowoczesną i wyrafinowaną oprawę dla każdej idei, marki i produktu. VEV łączy siły profesjonalistów i pasjonatów sztuki. Daje gwarancję wyjątkowości projektów najwyższej klasy. Reklama telewizyjna, teledysk, sesja modowa, fotografia architektury… różne formy, jedna koncepcja jakości przez artyzm.

Let ART become your daily routine.

CLIENTS